Region
autor: Radio Leliwa | 17.04.2018

Kielce: Laury dla najlepszych.

Kielce: Laury dla najlepszych.
Uczniowie dotychczasowych gimnazjów w województwie świętokrzyskim, którzy uzyskali tytuł laureata wezmą dziś udział w uroczystym podsumowaniu konkursów przedmiotowych. Uroczystość odbędzie się w siedzibie 'Targów Kielce' o godzinie 12:00. Powiat sandomierski ma jedenastu laureatów, w tym jednego podwójnego - to Jakub Maksim:
W powiecie sandomierskim w liczbie laureatów przoduje Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu:
Laureat konkursu przedmiotowego jest zwolniony z tej części egzaminu gimnazjalnego w której zdobył tytuł. Wśród laureatów z powiatu sandomierskiego znaleźli się: Jakub Maksim, Konrad Stefaniak i Wiktoria Styczeń (Katolicka Szkoła Podstawowa w Sandomierzu), Aleksandra Drypa i Kacper Pietrasz (Szkoła Podstawowa numer 4 w Sandomierzu), Kacper Hebda i Michał Teter (Gimnazjum w Dwikozach), Dominika Mazur (Szkoła Podstawowa numer 3 w Sandomierzu), Patrycja Niezgoda (Gimnazjum w Chobrzanach) oraz Weronika Gawlikowska (Zespół Placówek Oświatowych w Samborcu). (Joanna Sarwa)
Copyright © 2013 Radio Leliwa
Created by EFEKT Biuro Promocji i Reklamy