Mielec: Wywalczyli puchar.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Najlepszym strzelcem turnieju finałowego w Stalowej Woli został zawodnik Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec Oliwier Krakowski z aż szesnastoma trafieniami na koncie.
(tł)
W zawodach, do których eliminacje rozpoczęły się jesienią roku ubiegłego, Mielec reprezentowała także drużyna rocznika 2005 – trenera Jacka Cyganowskiego, która bezapelacyjnie wygrała swoją grupę i w ćwierćfinale minimalnie uległa późniejszym zwycięzcom turnieju, ekipie Nowej Dęby- mówi trener Piłkarskich Nadziei, Paweł Mrozik

Wielki sukces odnieśli wychowankowie mieleckiej Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje. Podopieczni trenera Dariusza Szadego – rocznik 2007, zwyciężyli bezapelacyjne w finale wojewódzkim największego w kraju turnieju dla dzieci 'Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” organizowanego pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Mówi trener Dariusz Szady