Mielec: Wygrana w karate i niewiadoma w piłce nożnej?

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

 

Amelia Kierepka zawodniczka Mieleckiego Klubu Karate Shinkyokushin SAIHA została  Brązową Medalistką Mistrzostw Polski Juniorów do lat 18 Shinkyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Stało się to podczas rozgrywanych  w Solcu Kujawskim  XIV Mistrzostw Polski  Karate Shinkyokushin.

A już w środę piłkarze PGE FKS Stal Mielec rozegrają zaległy mecz 19. kolejki Fortuna 1 Ligi. Podejmą na Stadionie Miejskim w Mielcu Puszczę Niepołomice. Pozytywna seria Stalowców może przynieść bardzo dobry efekt na koniec roku, Biało-Niebiescy muszą jednak zwyczajnie to kontynuować, tak jak w piątek gdy pokonali u siebie Wartę Poznań 2:0. Mówi pomocnik Stali,  Marcel Gąsior.

Biało-Niebiescy z Solskiego mogą w środę pierwszy raz pokonać gości prowadzonych przez Tomasza Tułacza a wygrana może  bardzo poważnie przybliżyć Stal do drugiej lokaty tabeli Fortuna 1 Ligi. W mieleckiej ekipie na boisku zabraknie pauzujących za żółte kartki Marcela Gąsiora i Mateusza Spychały. Pierwszy gwizdek meczu PGE FKS Stal Mielec – Puszcza Niepołomice o godzinie  19:00.

(Tomasz Łępa)