Mielec: Weekendowe bramki.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Drużyna FKS Stal  Mielec zremisowała z  GKS Tychy 1:1 w ramach 24. kolejki Fortuny I Liga. Stal wyszła na prowadzenie w 25. minucie po strzale Bartosza Nowaka zaś  gospodarze odpowiedzieli golem w 51. minucie a jego autorem był   Łukasz Sołowiej, który  dołączył w ostatnim okienku transferowym do tyskiej drużyny. Grę swoich podopiecznych tuż po meczu oceniał szkoleniowiec mielczan, Artur Skowronek.

Z boiska stadionowego przenosimy się na parkiet. W meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych zwycięstwo podczas meczu wyjazdowego  odnieśli  piłkarze ręczni z Mielca. Pokonali oni Arkę Gdynia 35:30. Teraz  mieleckich szczypiornistów czeka  wtorkowy mecz  u siebie.   SPR Stal podejmie w Mielcu PGE VIVE Kielce.  O spotkaniu tym mówi zawodnik Stali,  Piotr Krępa.

Początek tego spotkania o 20:00 w Mielcu. Zostajemy jeszcze przy mieleckiej piłce ręcznej.  Kontuzja barku Łukasza Janysta wykluczyła kapitana drużyny  z gry do końca sezonu, w związku z czym na prawym skrzydle pozostał  Paweł Wilk. Konieczne było więc sprowadzenie na tę pozycję nowego zawodnika, a wybór padł na 19-letniego Szymona Krajewskiego, który był już w Mielcu na przedsezonowych testach. Szymon został do końca rozgrywek wypożyczony z 1-ligowej Anilany Łódź. Mierzący 179 cm skrzydłowy jest jednym z najlepszych strzelców swojego zespołu. W 12 spotkaniach w tym sezonie zdobył 67 bramek.