Mielec: Po pierwszym sparingu…

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Remisem  1:1 zakończyło się pierwsze spotkanie  sparingowe PGE Stali Mielec. Podopieczni Artura Skowronka zmierzyli się z Cracovią, dla której było to  również  pierwsze  z zimowych przygotowań do sezonu. Jak zaznacza szkoleniowiec mielczan Artur Skowronek nie musimy się wstydzić naszej gry przed Cracovią.

Cracovia już drugi rok z rzędu była pierwszym rywalem Stali Mielec  w zimowych przygotowaniach. W minionym roku mielczanom nie udało się jednak pokonać zespołu przegrywając z nim  1:3. Jak tłumaczy trener Skowronek trwają jeszcze poszukiwania zawodników  do drużyny.

PGE Stal Mielec  objęła prowadzenie w pierwszej połowie po golu Josipa Sojlicia. W drugiej połowie wyrównującego gola strzelił  Filip Piszczek.