Mielec: Czas radości i smutku!

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

W niedzielę  w  21. kolejce Fortuna 1. ligi Stal Mielec wygrała u siebie z Bytovią Bytów 2:1.  Już po pierwszych 15 minutach prowadzenie objęła Bytovia dzięki Mateuszowi  Kuzimskiemu.  W 36. minucie wynik wyrównał zawodnik Biało Niebieskich  Bartosz Nowak, a tuż przed przerwą rzut karny wykorzystał Josip Soljić. Mówi Bartosz Nowak.

Dla Stali Mielec  to już siódma wygrana z rzędu co oznacza iż drużyna z Solskiego  awansuje  na trzecie miejsce, mając  w dorobku 37 punktów. Mówi trener mielczan, Artur Skowronek.

Niedzielny wieczór nie okazał się szczęśliwy dla mieleckich siatkarek. W meczu I Ligi kobiet UKS Szóstka Mielec przegrała  u siebie z drużyną z Torunia 0:3. Także i piłkarze ręczni nie maja powodów do radości. Mimo zaciętej gry  ulegli drużynie PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW 26:34.